Functieomschrijving
Voor één van onze klanten gevestigd te Hoogstraten zoeken we een Electriciën met PLC ervaring.
U werkt in dagdienst. Na een eerste inwerkperiode word je via een beurtrol mee ingeschakeld in de permanentieregeling. Elke 4 tot 5 weken ben je van permanentie. In de praktijk betekent dit dat je gemiddeld 2 keer in die week wordt opgeroepen.
Een deel van de job is correctief en preventief onderhoud op elektrotechnisch vlak, maar het grootste deel van de job is projectmatig werken. Je zorgt voor een goede foutenanalyse en het uitvoeren van technische verbeteringen. Wij programmeren zelf onze PLC’s.
Vereisten
Je bent handig en beschikt over een goede kennis van elektriciteit en PLC's. Kennis van elektronica, regeltechniek (AC en DC drives) en basisprincipes mechanica vormen een pluspunt.
Je kan georganiseerd werken en hebt bij voorkeur enkele jaren ervaring in een gelijkaardige functie.
Talen
Je hebt een goede kennis van het Nederlands
Aanbod
Wij bieden je een uitdagende job met doorgroeimogelijkheden in een technologisch sterk uitgebouwd bedrijf. Je krijgt de nodige opleiding en de mogelijkheid om jezelf te bewijzen aan de machines. Naast je loon krijg je ook maaltijdcheques van 8€, een groeps- en hospitalisatieverzekering en een zeer aantrekkelijke permanentievergoeding
Interesse in deze vacature of wens je meer info?
Contacteer AGO Technics!
Leopoldsstraat 14, 2300 Turnhout
Tel: 014 41 90 98
Mail:
LinkedIn:
Facebook:
Via Technical Recruitment geven wij 100% dedication in de search naar jouw droomjob!
Overweeg jij een carrièreswitch, op zoek naar een nieuwe vaste job of klaar voor de start van je loopbaan?
Voorkeur om te werken op uitzendbasis of liever onmiddellijk vast in dienst? Just let us know, we make it work!