Ben jij zo iemand die niet elke dag op dezelfde plaats wil werken? Iemand die graag afwisseling heeft en graag in contact komt met verschillende mensen?
Misschien kan deze vacature echt iets voor jou zijn!
We zoeken voor verschillende projecten junior of ervaren lassers. Dit kan zowel halfautomaat of Tig zijn. Kan jij slechts 1 van beide? Geen zorgen!
Het is wel belangrijk dat jij technische plannen kan lezen! Bij deze klant gaan ze op zoek naar de juiste projecten voor de juiste mensen. Leuk toch?
Wat wij van jou vragen:
Zou je er al in willen vliegen? Fantastisch! Toch moet je nog even verder lezen om te zien of jij voor deze job in aanmerking komt:
We zoeken iemand die:
1. technisch is aangelegd! Dit kan door jouw hobby of werkervaring zijn.
2. een rijbewijs B heeft blinken in zijn/haar portefeuille
3. houdt van op verplaatsing te werken
4. af en toe eens wat langer kan doordoen om een project af te krijgen
5. goed Nederlands kan spreken
6. een pak goesting heeft om te werken!
Wat wij jou bieden:
Nu nog het belangrijkste, wat krijg jij terug voor jouw inzet en motivatie?
7. Je komt terecht in bedrijf die geeft om zijn werknemers! Echt waar! In de mate van het mogelijke houden ze rekening met jouw persoonlijke situatie zodat jouw werk-privé leven mooi in evenwicht kan blijven!
8. Centen! Je mag rekenen op een startloon van of € afhankelijk van jouw ervaring. Een wagen met tankkaart en kilometervergoeding.
9. Een positieve interimperiode achter de rug? Dan ligt jouw vast contract klaar! Jouw loon zal dan variëren tussen de. en .€ afhankelijk van jouw ervaring. Vanaf dan krijg je ook maaltijdcheques van 7€/dag en een onkostenvergoeding van 8€ per dag.
Klaar voor jouw nieuwe job?
Contacteer ons via:
whatsapp : /
Telefoon: /
Wij contacteren jou zo snel als mogelijk terug om te kijken of jij DE match kan zijn voor deze job!