Bedrijfsomschrijving
Onze klant is een bedrijf dat gespecialiseerd is infacility management en technische dienstverlening. Ze bieden eenbreed scala aan diensten aan, waaronder onderhoud, schoonmaak,beveiliging en energiebeheer. Onze klant richt zich op het creërenvan duurzame en efficiënte oplossingen voor hun klanten, met alsdoel het optimaliseren van de werkomgeving en het verhogen van deproductiviteit. Het bedrijf maakt deel uit van de Vinci Groep, eenwereldwijde speler op het gebied van bouw en concessies. Onze klantstreeft ernaar om innovatieve en klantgerichte oplossingen tebieden die voldoen aan de behoeften van hun klanten.
Kies je voor onze klant, dan kan je rekenen:
* Op een boeiende functie binnen een stabiele eninternationale onderneming.
* Op aangenamecollega’s en verantwoordelijken, die bereikbaar en behulpzaamzijn.
* Een omgeving waar we een goede work-lifebalance voorop zetten.
We bieden jeeen persoonlijk groeitraject met verschillende opleidings- engroeimogelijkheden waardoor je kan uitblinken in jouwtalenten.
Functieomschrijving
Als Project Assistant ben je verantwoordelijk vooreen goede administratieve opvolging van de bestellingen enoffertes, alsook voor het ondersteunen van de ContractManagers.
* Je bent verantwoordelijkvoor het bijhouden van de offertes, alsook voor het bieden vanondersteuning bij het opmaken van prijsaanvragen enaanbestedingen.
* Je biedt zowel technische alsadministratieve ondersteuning aan de Contract Managers. Denkhierbij aan het maken van afspraken, vergaderingen voorbereiden entakenlijsten opvolgen.
* Je bent back-up van deService Desk Operator in geval van afwezigheden ofdrukte:
* Je beheert van A tot Z de bestellingprocedure van materialen.
* Je beantwoordt alleinterventieaanvragen en stuurt (in samenspraak met de ServiceEngineer) de meest geschikte technieker om de interventie uit tevoeren. Uiteraard hou je ook de klanten geïnformeerd over hetverloop van de interventies.
* Je maakt deplanning op en sluit werkorders af in samenspraak met de ContractManager.
Functie-eisen
* Je hebt reeds een eerste ervaring opgedaan waarbij je incontact stond met klanten of verantwoordelijk was voor debackoffice.
* Heb je daarbovenop affiniteit metde technische/HVAC wereld? Dat is zeker een troef!
* Je kan vlot werken met PC en Office. Kennis van SAP ismooi meegenomen.
* Je staat bekend voor jouwnauwkeurigheid en klantgerichtheid. Iemand met oog voor detail enten dienste van de klant, dat is wat we zoeken.
* Je bent gedraven. Jij gaat tot het uiterste om de klanttevreden te stellen!
* ij staat bekend alsiemand die initiatief neemt en proactief te werk gaat.
Arbeidsvoorwaarden
Uiteraard bieden we aantrekkelijke loonsvoorwaardenen een uitgebreid pakket extralegale voordelen:
* Smartphone + abonnement
* Tablet
* Verlof: 32 dagen/jaar (12extra ADV + 20 vakantiedagen)
* Verplaatsingsvergoeding
* Overurenuitbetaald en te recupereren
* Ecocheques
* Wachtpremie
* CAO 90 (collectieve bonus in februari)
* Kortingen bij onze partners
* Opleiding en groeimogelijkheden
* ...