Store manager in Genk
Jumbo, de nieuwe supermarkt in Genk!
“Wij zetten de klant op nummer één.” Dat heb je waarschijnlijk al vaak gelezen en gehoord. Maar bij ons, is dat ook echt zo! Zo zijn we groot geworden. Want mensen helpen zit in ons DNA. Dat merk je in elke Jumbo winkel. Ook in Genk maken we boodschappen doen leuker, voordeliger en gemakkelijker.
Eind 2019 openden we in België onze eerste winkels. En er is plaats voor nog meer Jumbo in het Belgische supermarktlandschap. Daarom zijn we op zoek naar een store manager. Ben jij een échte multitasker, people manager, en kan jij het overzicht goed bewaren? Dan rollen we voor jou de gele loper uit.
Heb jij goesting om Jumbo Genk te doen groeien, goesting om je tanden hierin vast te bijten, goesting om er 200% voor te gaan?
Commerciele ervaring? Of reeds ervaring in retail? Dan is dit een pluspunt!
Helemaal nieuw in de sector? En dus op zoek naar een nieuwe uitdaging? Geen probleem! Bij Jumbo Genk geloven we in kansen geven, en bespreken we graag de carriere-switch bij een koffie.
Jij, de nieuwe store manager
Je sterkste troef als store manager? Een echte people leader voor jouw team en tegelijk zie je het hele commerciële plaatje. Want als store manager heb je contact met iédereem: als store manager tover je moeiteloos een glimlach op het gezicht van je klanten en collega’s.
Je jongleert met verschillende jobs tegelijk: manager, teamcoach, marketeer op de werklvloer,.. én BG (bekende Genkenaar). Toch slaag je erin om alle ballen in de lucht te houden. Want jouw drive en enthousiasme zijn onuitputtelijk. Zo motiveer je je team van een zestigtal medewerkers om elke dag zijn beste beentje voor te zetten. Net zoals je dat zelf doet. Dat merk je aan de goede sfeer in je winkel. En aan je gelukkige klanten.
Er schuilt een rasechte verkoper en een geboren leider in je: jij ziet overal opportuniteit en avontuur. Daarbij ga je als bourgondiër passioneel op zoek naar de laatste trends. En maak je je winkel aantrekkelijk met een verleidelijke inrichting, onweerstaanbare productvoorstellingen en opvallende promo’s.
Je weet wat er leeft in jouw regio en sleutelt regelmatig aan je aanbod. Jouw vlotte babbel en overtuigingskracht werken aanstekelijk. Zo weet jij als store manager van alle klanten echte Jumbo-fans te maken.
Je bent een heuse kapitein: je stuurt het schip, bemant je vloot en zorgt voor het dagelijkse reilen en zeilen van je winkel. Deze resultaten rapporteer je dagelijks naar het management-team. Daarvoor ken je de cijfers door en door en stuur je het kostenplaatje bij als dat nodig is. Resultaat? Een mooie omzet waarmee je flink voorsprong neemt.
Dit heb je!
* Een bachelordiploma en/of minstens 4 jaar ervaring in een leidinggevende functie waarbij je teams van 10-60 personen aanstuurt.
* Je bent een echte people manager: jouw team verantwoordelijk houden en dagelijks trainen is een piece of Jumbo-cake voor jou!
* Marge, omzet, breuk/derving,… zijn voor jou dagelijkse begrippen en hier tover je mee om Jumbo Genk te doen groeien.
Tot slot: je bent wie je bent. En dat vinden wij helemaal oké! Want bij Jumbo is iedereen welkom.
Dit wil je!
* Een boeiende baan met elke dag weer wat anders op je bord
* Een flexibele uurrooster: jij bepaalt jouw uren!
* Een aantrekkelijk loonpakket, dat brengt extra sneetjes Jumbo-brood op de plank.
* Een laptop en gsm.
* Een uitgebreid inwerktraject in een bestaande winkel
* Persoonlijke ontwikkeling met trainingen en opleidingen in onze Jumbo Academy.
* Een toekomst op lange termijn: bij Jumbo blijf je graag werken
Solliciteer nu!
Wil je lekker en gezond eten makkelijk bereikbaar maken voor iedereen in Genk? Solliciteer dan meteen via de sollicitatieknop en geef je carrière als store manager een onvergetelijke Jumbo schwung.