Ben jij graag op de baan en bezit je een goede wegennetkennis? Kan je met een laadkraan werken en hebben de knopjes geen geheimen voor jou?
Sinds creëren wij als familiebedrijf een hartelijk huis. Een huis waar iedereen zich thuis voelt, medewerker, klant, leverancier. Waar we samen aan onze missie werken, samen groeien en om elkaar geven. Een warm huis voor iedereen die hier over de vloer komt.
Jouw taken?
1. Je zal met een vrachtwagen allerlei materialen leveren bij onze klanten
2. Deze materialen leg je met de kraan af op de juiste plaats
3. Je zal ook goederen gaan afhalen bij leveranciers
4. Voor vertrek breng je spanbanden aan en zorg je ervoor dat alles reglementair geladen is
5. ...
Wat wij van jou vragen:
6. Je bent in het bezit van een rijbewijs CE en code is ook in orde
7. Je kan jezelf aanpassen aan veranderende omstandigheden
8. Je kan zelfstandig werken
Wat wij jou bieden:
9. Een goed salaris volgens PC, schoolverlaters starten op // al aan €,
10. Ecocheques van € als je een volledig, voltijds jaar gewerkt hebt
11. Weerverletzegels bij slecht weer
12. Getrouwheidszegels
13. Opbouw van ADV dagen : extra vakantie
14. Inzet bouwverlof en kerstvakantie
15. 3 weken vakantie tijdens bouwverlof en ook tussen kerst en nieuw
16. Een vast contract na een positieve interim-periode.
17. Doorgroeimogelijkheden en opleidingen.
18. Voldoende variatie en inspraak.
19. Een leuke werkomgeving en een tof team.
Wij ziengraag deze vacature eind volgende week ingevuld. Je mag er dus op rekenen datwe jou binnen de 2 werkdagen opbellen.
Word jeuitgenodigd voor een eerste gesprek dan zal er gekeken worden of er een matchis met onze klant, zo ja dan word je die dag nog voorgesteld als potentiëlenieuwe collega. Bij het plannen van een gesprek bij de klant wordt er gekekennaar jouw beschikbaarheid en ja hoor, jouw opstart volgende week zit in depijplijn.
Toch opzoek naar iets anders in de bouw of ben je student? We zoeken voor jou degeknipte job in Regio Turnhout - Oud-Turnhout -Ravels – Retie – Arendonk - Dessel - Beerse - Hoogstraten – Rijkevorsel – Meer– Wuustwezel