Foodmaker is dé referentie in gezonde voeding. Het is een snelgroeiend, dynamisch en innovatief bedrijf dat jaarlijks 20 miljoen gezonde maaltijden produceert.
Met een netwerk van 25 restaurants en strategische partnerships in retail zijn we te vinden in België, Nederland, Luxemburg, Frankrijk en Duitsland. Foodmaker verzorgt een uitgebreid assortiment dat bestaat uit salades, pasta’s, warme maaltijden, broodjes, sapjes en nog veel meer. We streven naar het creëren van échte gezonde voeding die vrij zijn van bewaarmiddelen en kleurstoffen. Bovendien gebruiken we ingrediënten die zoveel mogelijk uit onze eigen bio velden komen.
Foodmaker is op zoek naar een enthousiaste en gedreven Buyer / Procurement met sterke aankoopskills om ons team te versterken!
De eerste maanden word je ondergedompeld in alles wat met aankoop te maken heeft. Hierdoor leer je hoe het aankoopproces, de prijsafspraken en onderhandelingen met leveranciers en diensten bij Foodmaker eraan toegaan.
Met deze opgedane kennis zul je vervolgens, samen met je Procurement collega, instaan voor de inkoop van dagelijkse bestellingen, voorraadbeheer, de ontvangst en inspectie van goederen en diensten die ons productieproces nodig heeft om dagelijks 100.000 maaltijden ultravers te kunnen bereiden. Ook hierbij sta je in contact met leveranciers en is het belangrijk om de gemaakte afspraken op te volgen.
Waaruit bestaat jouw takenpakket?
Buyer
· Je bent verantwoordelijk voor de prijsafspraken en onderhandelingen met bestaande leveranciers voor vlees, vis, bakkerijproducten, droge waren en dranken;
· Je gaat op zoek naar marktopportuniteiten voor leveranciers/partnerschappen en optimaliseert waar mogelijk;
· Je identificeert nieuwe producten en trends;
Procurement
· Je ondersteunt het aankoopproces en maakt bestellingen bij leveranciers naar gelang de gemaakte afspraken;
· Je volgt de voorraad op en signaleert op tijd tekorten;
· Je volgt de gemaakte afspraken met leveranciers en diensten nauwlettend op;
· Je coördineert de leveringen en zorgt voor een tijdige ontvangst van goederen;
· Je analyseert data en rapporteert prestaties;
· Je verwerkt orderbevestigingen, facturen en andere administratieve documenten;
· Je fungeert als back-up voor de productieplanner;
· Je sluit aan bij lopende/nieuwe projecten, maar ook bredere projecten over heel de organisatie heen.
Profielomschrijving:
· Bachelor bij voorkeur in de richting Bedrijfsmanagement of Supply Chain;
· Een eerste ervaring op een aankoopafdeling of binnen procurement is een mooie plus, maar geen must;
· Je bent bereid te leren, staat open voor feedback en hebt een brede interesse in alles wat met aankoop en inkoop te maken heeft;
· Vloeiend Nederlandstalig en je spreekt en begrijpt goed Engels;
· Je bent dynamisch, nauwkeurig, jong van geest en een échte teamplayer.
Wat hebben wij te bieden?
Je komt terecht in het toonaangevende bedrijf op het vlak van lekkere en gezonde maaltijden. Maar we bieden meer!
· Een voltijds bediendecontract voor onbepaalde duur;
· Marktconform loon naar gelang je ervaring met zeer mooie extralegale voordelen, zoals maaltijdcheques;
· Binnen Foodmaker heerst er een familiale werksfeer en staat teamspirit voorop! We organiseren voortdurend activiteiten. Vorig jaar zijn we bijvoorbeeld naar de Olympische Spelen in Parijs geweest. Dit jaar staat de Iron Man in Italie op de planning;
· Je komt terecht in een gezellig team met vier collega’s, maar je werkt heel nauw samen met andere afdelingen;
· Sportactiviteiten en -faciliteiten, zoals onder andere een 24/7 fitness en looptraining alsook toegang tot gezonde voeding.
Is deze functie iets voor jou? Stuur je CV en motivatiebrief naar jobs@thefoodmaker.com