Functieomschrijving
Als Supervisor ben je verantwoordelijk voor de aansturing en motivatie van een team van +- 15 medewerkers die instaan voor het maken van ons snoepgoed.
Jej bent een people manager die sterk is in het motiveren van jouw team.
Aan de hand van jouw soft skills in people management en de aangeboden tools sta je in voor functioneringsgesprekken, verzuimgesprekken… Hiervoor werk je nauw samen met je manager en de HR-afdeling.
Het behalen van de vooropgestelde inpakplanningen en KPI’s is een dagelijkse teamdoelstelling. Hierbij stem je de personeelsplanning af op de noden van de productieomgeving.
Je bent een luisterend oor binnen je team en hebt aandacht voor opleidingsbehoeften en andere noden om je team continu sterker te maken
Continu werp je een kritische blik op de afdeling, van daaruit werk je voorstellen uit voor het optimaliseren van de processen en het verhogen van de kwaliteit. Samen met je team zet je deze om naar de praktijk.
Je draagt veiligheid hoog in het vaandel en straalt dit uit naar de rest van de organisatie
Je rapporteert op regelmatige basis aan de Productie Manager alsook aan andere betrokken afdelingen.
Je draagt de visie van de organisatie verder uit en zet je, samen met je team, actief in voor het volbrengen van lopende projecten.
Vereisten
Je bent een people-manager in hart en nieren, open communicatie zie je als sleutel tot succes.
Je bent stressbestendig, probleemoplossend denken én handelen is jouw natuur.
Je hebt een bachelor redeneervermogen en hebt ervaring binnen een productieomgeving.
Investeren in mensen om samen toe te werken naar het vooropgestelde resultaat is jouw dagelijkse werkmotivatie.
Je hebt een organisatorisch vermogen en bent in staat zelf prioriteiten in te schatten
Een transparante en daadkrachtige communicatie maakt van jou een inspirerende leider.
Je legt de lat hoog voor jezelf alsook je team en streeft naar continu verbeteren.
Je hebt een goed analytisch vermogen en een goed technisch inzicht.
Je draagt de bedrijfswaarden hoog in het vaandel en draagt bij aan een positieve bedrijfscultuur.
Talen
Je hebt een goede kennis van het Nederlands
Aanbod
Kunnen rekenen op een motiverend salaris in overeenstemming met je capaciteiten en ervaring, aangevuld met maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering, de mogelijkheid om een fiets te leasen,…
Een goede werk-privébalans door te werken in een weekendregime. Je werkt in een voltijds weekendregime van 24u, dewelke je presteert van vrijdag 18u tot zaterdag 6u en van zondag 18u tot maandag 6u.
De mogelijkheid tot overname anciënniteitsdagen;
De mogelijkheid krijgen om een fiets te leasen na 6 maanden dienst;
Werken op een goed bereikbare locatie waar parking geen probleem is; Wekelijkse bezoekjes aan onze eigen snoepwinkel waar we snoep verkopen aan meer dan voordelige tarieven;
We vergeten zeker tussen al dat lekkers niet om aan gezondheid en welzijn te denken. Wij bieden gratis fruit aan, we zetten in op sport in onze kantine kan je dagelijks verse soep krijgen… Interesse in deze vacature of wens je meer info?
Contacteer AGO Technics
Tel: 014 41 90 98
Mail:
LinkedIn:
Facebook:
Via Technical Recruitment geven wij 100% dedication in de search naar jouw droomjob
Overweeg jij een carrièreswitch, op zoek naar een nieuwe vaste job of klaar voor de start van je loopbaan?
Voorkeur om te werken op uitzendbasis of liever onmiddellijk vast in dienst? Just let us know, we make it work