Vandaag wensen wij het F&B team in De Panne te versterken met een F&B Manager.
Takenpakket
Algemeen ben je verantwoordelijk voor de operationele aansturing van het Food & Beverage gebeuren op onze site in De Panne.
Deze verantwoordelijkheid omvat onder meer:
* Bereiken van de gebudgetteerde F&B omzet, marge en personeelskost.
* De verzekering van een consistente kwaliteit en presentatie van ons F&B aanbod en dienstverlening, zowel day-to-day als voor evenementen (banketten etc.).
* De opleiding en ontwikkeling van het F&B personeel in De Panne in domeinen zoals klantgerichtheid, voedselveiligheid (HACCP),..
* Alle noodzakelijke controleprocedures binnen de F&B afdeling, bijv. Voedselveiligheid, cash control of de beschikbaarheid van het F&B aanbod in onze points-of-sale.
* Naast jouw rol als F&B Manager ben je afwisselend met enkele collega's ook Manager On Duty.
* Je hebt een 5-tal jaar ervaring als F&B verantwoordelijke.
* Ervaring in de Leisure business is een plus.
* Je bent sterk communicatief (NL-FR).
* Op organisatorisch vlak slaag jij erin om veel projecten gelijktijdig te beheren, veelvuldige taken te prioriteren, en daarbij de gestelde deadlines te respecteren.
* Jouw probleemoplossend vermogen staat garant voor snelle oplossingen.
* Andere competenties omvatten financiële en analytische, en people management skills.
* Ten slotte ben je flexibel en schrikt weekendwerk je niet af.
Verzekeringen, Business, Management, People management, TAL, HACCP, Problemen oplossen