Als polyvalent arbeider zal jij voornamelijk in het atelier werken voor het vervaardigen van metalen producten. Hierbij is vooral belangrijk dat jij technisch inzicht hebt en hands on bent. Je krijgt bij dit bedrijf een opleiding lassen, dus als jij nog niet de nodige ervaring of opleiding als lasser hebt, maar wel zeer gemotiveerd en leergierig bent, is dit zeker een mogelijkheid!
Als lasser zal je:
- in het atelier producten zoals branddeuren, balustrades,... vervaardigen. Jij zal het ontwerp omzetten naar het product en gebruik je verschillende machines zoals het lassen.
- plaatsingen doen bij de klanten
Profiel- Je hebt technisch inzicht en kan een technisch plan lezen.
- Je bent iemand waarop men kan rekenen en zet je steeds voor 100% in
- Je bent leergierig aangezien het bedrijf bereid is een volledige opleiding te voorzien.
- Je bent in het bezit van een rijbewijs B en eigen wagen. ( bedrijf niet bereikbaar met openbaar vervoer)
- Je hebt een zeer grondige kennis van het Nederlands.
- Je kan goed in een team functioneren.
Aanbodwe bieden een boeiende, afwisselende job aan in een leuk en dynamisch bedrijf.
Verdere ontplooiing is mogelijk en er is zeker ruimte voor initiatief.
Na een geslaagde interim-periode is er mogelijkheid tot een vast contract.
Je werkt voltijds van maandag tot donderdag van 7.30u-16.30 en vrijdag van 7.30u-15.30u. (half uur middagpauze + 15 minuten in de voormiddag).
Loon volgens barema en ervaring.
Interesse? solliciteer snel online of stuur je C.V. naar dilbeek.160@adecco.be of bel ons op het nummer 02/453.20.49 (en kies optie 2).