Fine Food Meat produceert en levert vers vlees, vleeswaren en traiteurartikelen aan de verschillende winkelformules van Colruyt Group.
Als Terberg Chauffeur werk je aan een vlotte flow van goederen op onze productiesite.
* Je gaat aan de slag als Terbergchauffeur. Je verplaatst en manoeuvreert opleggers op de sites van Fine Food Meat.
* Daarnaast werk je een deel van je tijd als logistiek medewerker: bestellingen opvolgen en klaarzetten met de heftruck, laden en lossen van vrachtwagens.
Je werkt op onze productiesite in Halle.
* – Je bent in het bezit van een rijbewijs CE. Heb je een C rijbewijs en ben bereid om je CE te halen? Dan ben je ook welkom!
* Veiligheid – Je werkt op een site met veel weggebruikers: persoonswagens, vrachtwagens en voetgangers. Veiligheid is dus één van jouw topprioriteiten!
* Goede fysieke conditie – Je hebt een goede basisconditie. Dat is noodzakelijk, want je werkt in een gekoelde omgeving en moet ook regelmatig met je heftruck in de diepvries.
* Verantwoordelijkheidszin – Je bent plichtsbewust en werkt nauwkeurig. In alles wat je doet, houd je hygiëne en voedselveiligheid in de gaten.
* Flexibiliteit – Je werkt in een ploegensysteem: van 6u tot 14u of van 14u tot 22u. Je vindt het niet erg om wat langer door te werken wanneer nodig, bijvoorbeeld rond de feestdagen.
* Talenkennis – Je spreekt Nederlands of Frans.
Hygiëne, C, Frans, Logistieke sector, Nederlands, Plichtsgetrouw, Beveiligingsdienst, Laden lossen