Taakbeschrijving
Om ons team te vervoegen zijn wij op zoek naar een extra hulp voor onze afdeling opkuis (m/v) met al dan niet ervaring. Opleiding kan voorzien worden. Gemotiveerd en gedreven zijn is een must. Niet bang zijn om de handen vuil te maken. Werk zien en willen aanpakken.
Je werkt alleen of in een team van meerdere personen en staat in voor de opkuis van particulieren en bedrijfsgebouwen.
Regio: zijn enorm uiteenlopend
1. Nieuwbouwreiniging
2. Reiniging na brand
3. Reinigen van de woning na sterke vervuiling
4. Hogedrukreiniging
5. Probleemoplossende verwijdering (vlekken, graffiti, …)
6. Schilderwerken en kleine herstellingen
Aanbod
volgens barema’s PC 121.
Overuren aan relance, bedrijfswagen voor woon-werk na opleidingsperiode. Vertrek van thuis uit naar klanten.
Regelmatig langskomen bij ons op het bedrijf voor materiaal /overlopen tablet/ afspraken/ opvolging
Skills en vaardigheden
Zelfstandig kunnen werken, verantwoordelijkheid kunnen opnemen. Zelf beslissingen nemen indien nodig.
Regels en afspraken nakomen, kunnen omgaan met vrijheid.
Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit)
In alle weersomstandigheden willen werken.
Discretie m.b.t. tot de klant.
Nederlands kunnen lezen, schrijven & begrijpen. Zeer vlot Engels.
Nederlands is belangrijk: contact met klanten, contact met collega’s, informatie & communicatie met de hoofdzetel. Ook naar de veiligheidsnormen toe.
Uurrooster: maandag tem vrijdag. Dagwerk. 7u- 15u/16u. (Kan soms afwijken) 37u – Fulltime
Start uur: afhankelijk van de uit te voeren opdracht & regio.
Geen 9 to 5 mentaliteit. (Afwisseling in werkomgeving)
In het begin met 2 op de baan, eens takenpakket onder de knie alleen (uitzonderlijk) of met een team. (Van 1 tot 10 personen)
!!! Rijbewijs BE/ C + handgeschakeld kunnen rijden
Attest hoogtewerker (eventueel)