Autajon Packaging ontwerpt én produceert hoogwaardige verpakkingen en labels voor Pharma, luxegoederen, cosmetica, wijnen en zoetwaren.
Met 50 jaar expertise, 4.000 medewerkers en 41 vestigingen wereldwijd, combineren ze lokale aanwezigheid met internationale slagkracht. In België werken 180 collega’s op 2 productiesites:
Anderlecht (130 FTE)
Aarlen (50 FTE – specialisatie Pharma)
Beide sites werken samen aan duurzame en klantgerichte verpakkingsoplossingen. Als internationale, industriële familiegroep staan ondernemerschap en innovatie centraal. In België realiseren ze een omzet van 30 miljoen euro.
We zoeken een Account & Business Development Manager voor Vlaanderen en Zuid-Nederland!
U denkt creatief mee met klant / prospect en interne teams over exclusieve verpakkingsoplossingen zoals een adventkalender voor luxe-chocolade of een high-end verpakking voor een wereldspeler in cosmetica. U beheert een klantenportefeuille tussen €750K en €1M, met een sales cycle van enkele maanden tot 2 jaar (afhankelijk van de sector VB Pharma). U begeleidt projecten van A tot Z, volledig afgestemd op de behoeften van de klant.
Jouw werkplek
3 dagen/week in onze vestiging in Brussel (Anderlecht)
De overige dagen bij klanten of vanuit huis
Bent u:
Salesdriven
Bachelor / Master (Sales, Handelswetenschappen, Economie)
Huntermentaliteit : 3-5j. ervaring in B2B new business, in maatproducten.
Commercieel / technisch: Klantbehoeften vertalen naar oplossingen.
Vlaanderen & Zuid-NL: U woont strategisch voor een vlotte toegang
Taalvaardig: Vlotte communicatie in Nederlands en zeer goed in Frans & Engels.
Waarom kiezen voor Autajon Packaging?
Bij Autajon Packaging krijgt u meer dan alleen een job – u wordt deel van een internationale, innovatieve en familiale werkomgeving waar uw groei centraal staat! ✨
✔ Een vast contract – Stabiliteit en zekerheid vanaf dag één.
Grondige opleiding – Wij maken van jou een expert in verpakking
Aantrekkelijk salaris – In lijn met jouw ervaring, mét extra voordelen.
Maaltijdcheques – Geniet van een lekkere lunch, op onze kosten.
Wagen & tankkaart – Altijd vlot onderweg naar klanten & meetings
Groepsverzekering – Voor extra financiële gemoedsrust.
Ecocheques – Draag bij aan een groenere toekomst.
Vlotte bereikbaarheid – Gemakkelijk parkeren met je eigen gereserveerde plek.
Interesse?
Mail uw CV naar Elien.vanquekelberghe@badenochandclark.be