Chauffeur CE - intern transport
Avelgem - Flooring
Je toekomstige job
Als vrachtwagenbestuurder CE ben je verantwoordelijk voor het interne transport op onze site in Avelgem. Daarnaast maak je wekelijks een rit naar een van onze leveranciers. Je belangrijkste taak is het besturen van de vrachtwagen, maar je zult ook regelmatig de heftruck gebruiken voor het laden en lossen van goederen.
WIE BEN JE?
1. Je beschikt over een rijbewijs CE en code 95.
2. Je hebt ervaring met het besturen van een heftruck.
3. Je bent communicatief sterk en werkt graag zelfstandig.
4. Je bent vlot in het Nederlands en kunt je ook redden in het Frans.
Wat mag je verwachten?
5. Een mooi loon.
6. Een uitgebreid verlofstelsel.
7. Maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering en groepsverzekering.
8. Kom je graag met de fiets naar het werk? Wij bieden een leasefiets aan.
9. Wij investeren in jouw ontwikkeling en geloven in levenslang leren. In ons opleidingsgebouw vind je ongetwijfeld opleidingen die jou verder doen groeien.
10. Een werkgever met een duidelijke (voor onze planeet, klanten en medewerkers).
11. Dankzij onze visie op (zero-harm) kom je terecht op een veilige werkplek.
12. Je komt terecht in een dynamisch team en kan rekenen op hun steun zowel bij je opstart als bij je verdere groei.
13. Op verschillende locaties hebben we een bedrijfsrestaurant met een brede variatie aan mogelijkheden (een klein goestingske, vegetarisch, verse soep, broodjes, ...).
14. Bouw-of renovatieplannen? Geniet van de mooie kortingen op onze producten, van vloeren tot isolatie!
15. Geniet van kortingen (Zalando, pretparken, Decathlon,…) op ons benefits@work platform.
16. Je vindt ons regelmatig op sportieve evenementen. Samen met je gezin kan je, dankzij Unilin, gratis deelnemen.
17. Kortom, je komt terecht bij een Top Employer!
Wie zijn we?
Unilin is wereldwijd dé referentie in interieurdesign en bouw met een sterke focus op duurzaamheid en innovatie. Met onze vloeren, panelen, isolatiematerialen en technologieën zijn we te vinden in de huizen en werkplekken van miljoenen mensen en openbare ruimtes over heel de wereld. Onze merken Quick-step, Pergo, Moduleo doen vast een belletje rinkelen. Wereldwijd zetten zo’n medewerkers zich elke dag in om grenzen te verleggen en te innoveren. Meer weten over ons verhaal? Neem dan zeker een kijkje op onze website.
Contact opnemen met Hélène De Poortere