Bedrijfsomschrijving
Het bedrijf is een wereldwijd Multimetalenbedrijf, één van de grootste koperrecyclers ter wereld. Ze verwerken schroot en complexe metaalconcentraten met zo'n 630 medewerkers. Zij zorgen voor een groene toekomst met duurzame mogelijkheden.
Functieomschrijving
Jouw taken:
* Je zorgt voor een tijdige bevoorrading van de productie-installaties volgens de planning.
* Je inspecteert afgewerkte producten en vuldt nauwkeurig de bijbehorende documentatie in.
* Je voert productieafval en afgekeurde stukken op een veilige manier af.
* Je bereidt de productie-installatie voor op een efficiënte werking.
* Je bent verantwoordelijk voor het opstarten en stoppen van het gietproces.
* Je controleert het gietproces nauwgezet, waaronder temperatuurmetingen, kwaliteitstesten en goedkeuring van productie.
* Je houdt het gietsysteem operationeel en werkt met vloeibare metalen.
* Tijdens het afslakken verwijder je onzuiverheden in de vloeibare fase.
* Je reageert adequaat op alarmen in het procesopvolgingssysteem en ondersteunt bij het afbreken en herstellen van ovens en gietgoten.
Functie-eisen
Jouw profiel:
* Je hebt bij voorkeur een technisch diploma of gelijkwaardige technische ervaring.
* Je bent stressbestendig en hebt een echte hands-on mentaliteit.
* Je werkt graag in teamverband en hebt een proactieve instelling.
* Je schrikt niet terug voor fysiek zwaar werk in een warme werkomgeving.
* Werken in een 3-ploegen systeem, inclusief weekendwerk, is voor jou geen probleem.
Arbeidsvoorwaarden
Als technisch operator krijg je een prachtig aanbod mee. Je ontvangt voor deze functie een zeer aantrekkelijk loonpakket (+18 euro per uur) aanvullend met maaltijdcheques. In de vroege ploeg 20,83 euro per uur, in de late ploeg 21,85 euro per uur, in de nachtshift 26,06 euro per uur. Maaltijdcheques van 8 euro per gewerkte dag. Bij onze klant is er ook ADV, concreet betekent dit dat je 9 extra dagen verlof per jaar hebt bovenop je wettelijke 20 dagen vakantie. Na vervanging of tijdelijke vermeerdering van werk en een positieve evaluatie, mogelijkheid om vast in dienst te gaan.
Zodra je vast in dienst gaat bij onze klant krijg je ook een hospitalisatieverzekering, groepsverzekering en de mogelijkheid tot fietsleasing. Je krijgt ook de kans om interne opleidingen te volgen. Je wordt onderdeel van een leuk en groot team.
Sollicitatieprocedure
Contacteer ons