Bedrijfsinformatie
Dit bedrijf is actief in afvalrecyclage, afvalverwerking en reiniging. Met verschillende vestigingen verspreid over België trachten zij afval in te zetten als grondstof, in plaats van het te zien als iets waardeloos. Dit doen zij voor klanten actief in verschillende sectoren. Hiervoor zijn ze dan ook een toegevoegde waarde. Ze verwerken jaarlijks tot 450 000 ton afval dat kan bestaan uit vloeibare & gevaarlijke afvalstoffen, verpakt of in bulk. Voor de 3 gewesten zijn ze in het bezit van alle nodige vergunningen. Veiligheid staat bij dit bedrijf zeer hoog in het vaandel, zeker aangezien ze soms met gevaarlijke agentia werken.
Daarnaast staat dit bedrijf garant voor kwaliteit én zijn ze milieu gecertificeerd.
Het bedrijf fungeert als een KMO en telt op vandaag een 70-tal medewerkers. Door deze structuur heerst er een zeer open communicatiecultuur. De drempel ligt laag, en de deuren staan altijd open. Er is een nauwe samenwerking tussen de verschillende afdelingen waardoor de teamspirit héél belangrijk is. Het bedrijf organiseert een jaarlijkse teambuilding voor iedereen, en daarnaast krijgt elke afdeling ook jaarlijks een budget om samen iets te doen die ze zelf mogen organiseren. Opleidingen staan hier centraal bij elke onboarding. Zo zijn er opleidingen die kunnen gevolgd worden, en krijg je bij opstart een degelijke on-the-job training waarbij er altijd ruimte is voor initiatief en inbreng.
Functieomschrijving
Als accountant sta je in voor onderstaande taken:
o Verwerken aankoop- en verkoopfacturen, bankuittreksels, …
o Beheer provisies
o BTW-, intrastat- en eventueel andere aangiftes
o Voorbereiding vennootschapsbelasting en jaarrekening
o Opmaak van maand- en kwartaalrapportering
o Opmaak budget en forecast
o Opvolging betalingen klanten/leveranciers
o Voorbereiding auditdossier
o Andere operationele, administratieve taken
o Verantwoordelijk voor de facturatie dienst in Grimbergen 1/d week ter plaatse
Jouw profiel
De accountant die onze werkgever zoekt bezit volgende talenten:
o Bachelor Accounting & Finance of gelijkwaardig door ervaring
o Je communiceert vlot in het NL en FR, goede kennis van ENG is een pluspunt
o Zeer goede kennis Office-pakket
o Kennis van Odoo is een pluspunt en je kunt je snel inwerken in een nieuw softwarepakket.
o Interesse in IT is een extra pluspunt
o Je ondersteunt en denkt mee aan optimalisaties
o Je kan om met deadlines en werkt probleemoplossend
o Je werkt nauwkeurig, zelfstandig en bent een flexibele teamplayer
o Je rapporteert aan de financieel verantwoordelijke v/d TWZ-groep.
o Je hebt aandacht voor veiligheid, gezondheid en milieu
Wij bieden jou
Wat is het aanbod voor jou?
- een job optie vast waarbij er vanaf dag 1 geïnvesteerd wordt in jou door middel van externe en interne opleidingen;
- loon naar ervaring en dit is bespreekbaar;
- extralegale voordelen zoals maaltijdcheques. Vanaf het vast contract krijg je een hospitalisatie- en groepsverzekering & kan je deelnemen in de winstpremie gebonden aan de CAO 90;
- je werkt in een 40 uren week, waardoor je recht hebt op 12 ADV dagen op jaarbasis;
- in dit bedrijf werken ze met flexuren waarbij je 's morgens kan beginnen tussen 7u30 & 9u, je neemt minimaal een halfuur pauze en je werkt dus 8u/dag.
- een jaarlijkse teambuilding + een activiteit met jouw afdeling
- een plaats in een uiterst stabiel bedrijf met een KMO sfeer waar de anciënniteit hoog ligt.
Overtuigd? Aarzel niet langer en laat het ons weten per telefoon op het nummer 09 267 10 90 of via mail naar gent@accentjobs.be