1. Je hebt een professionele bachelor in biomedische wetenschappen, immunologie, moleculaire biologie, celbiologie, biochemie en/of verwante disciplines of vergelijkbare expertise door ervaring
2. Je bent bij voorkeur in het bezit van een FELASA B attest, dit is een vereiste gezien je zal werken met proefdieren
3. Je hebt ervaring/expertise met de algemene moleculaire biologie labotechnieken
4. Binnen de labo organisatie moet je zelfstandig kunnen werken
5. Je beschikt over sterke communicatie- en organisatorische skills en je hebt een vlotte pen
6. Je spreekt en schrijft vlot in het Engels
7. Je werkt vlot met het Microsoft Office pakket
Je zal onder andere verantwoordelijk zijn voor,
8. Je bent medeverantwoordelijk voor het beheer van de muizenkolonies en verleent assistentie bij het uitvoeren van de proefdierexperimenten (oa injecties, standaard dissecties en gavage).
Je documenteert dagelijks de data van het muizenkolonie beheer via elab en LAIS.
9. Je voert een ruime selectie aan labotechnieken uit op het gebied van moleculaire biologie, zoals PCR, clonering, Western blot, IF en IHC kleuring etc .
Bij de uitvoering van experimenten signaleer je problemen en doe je voorstellen voor optimalisaties.
10. Je rapporteert de resultaten gedetailleerd en accuraat rechtstreeks aan de onderzoekers.
11. Je neemt deel aan de dagelijkse labomanagement taken, zoals het opvolgen van de stock, het tijdig plaatsen van orders, contact met de leveranciers, opvolging van de onderhoudscontracten van de labo apparatuur.
Het laboratorium voor Groeicontrole en Kankeronderzoek onder leiding van Professor Georg Halder is één van de onderzoeksgroepen van het VIB Center voor Kankerbiologie binnen het Oncologie departement aan de KU Leuven. Het labo onderzoekt de rol van de Hippo pathway en zijn effectors YAP/TAZ in leverkanker. We passen een waaier aan technieken toe zoals hydrodynamische staartader injectie, immunofluorescentie (IF) en immuno histochemie (IHC), confocale microscopie, PCR, klonering etc. We kijken uit naar een gemotiveerde hands on laboratoriumtechnoloog om het team te versterken vooral op het vlak van het beheer van de muizenkolonies, het assisteren bij de uitvoering van proefdierexperimenten en het dagelijks labo management.
12. We bieden een voltijds contract van bepaalde duur om te starten, verlengbaar naar onbepaalde duur
13. Een competitief salaris- en voordelenpakket, zoals een hospitalisatie- en groepsverzekering, ecocheques, een fietslease plan, een aantrekkelijk aantal vakantiedagen om bij te dragen aan een evenwichtige work-life balance
14. Ben je onmiddellijk inzetbaar in alle opdrachten van deze functie, dan start je in graad 5. Beloftevolle kandidaten die nog niet alle opdrachten meteen kunnen opnemen of nog een specifiek opleidingstraject moeten doorlopen, starten in graad 4.
15. Je neemt een centrale plaats in het team van innovatieve, dynamische en gedreven onderzoekers
16. Het labo maakt deel uit van een stimulerende, internationale onderzoeksomgeving.