Ben jij een gedreven ondernemer in hart en nieren? Voel je je thuis in alle aspecten van management – van sales & marketing tot finance, project -en operations management? Wil je liever niet vastzitten in één subdomein, maar juist breed strategisch en operationeel meebouwen aan een groeiende groep? Dan is dit dé kans voor jou!
Wij zoeken een Chief of Projects, die proactief, hands-on en leergierig is. Iemand die niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en vanuit de praktijk wil groeien naar een sleutelrol binnen deze organisatie.
Wat ga je doen?
* Samen met de CEO de organisatie verder uitbouwen en structureren. Zowel strategisch meedenken als operationeel uitbouwen.
* Leiding nemen in de projecten die lopen binnen de verschillende afdelingen en de resultaten ervan optimaliseren.
* Multidisciplinair werken: marketing & sales, finance, project -en operations management, HR, IT en meer.
* Processen optimaliseren en implementeren om de groei en integratie van nieuwe projecten te ondersteunen.
* Stakeholder management en samenwerking tussen alle afdelingen verder versterken.
Wie zoeken we?
* Een professional met 4 tot 8 jaar ervaring in projectmanagement of consulting, die de handen uit de mouwen wil steken en eigen projecten wil initiëren en realiseren.
* Een leergierige, gedreven doener met ambitie, die opgebouwde ervaring wil omzetten in ondernemerschap en de juiste stappen willen zetten om op korte termijn eindverantwoordelijkheid op te nemen.
* Een ondernemende geest die snel kan denken én doen, vlot schakelt, met overtuiging uitvoert en durft bijsturen waar nodig.
* Iemand met een creatieve en eigenzinnige mindset, die buiten de lijnen durft denken, niet bang is om te verrassen in de markt, en graag een beetje de rebel is door disruptief te denken.
* Je hanteert daarbij een mensgerichte en verbindende stijl en weet mensen op alle niveaus mee te krijgen, van de werkvloer tot de klant. Je kan anderen enthousiasmeren met jouw gedreven aanpak en energie.
* Tot slot ben je resultaatgericht, met een sterke drive om te groeien en impact te maken. Na twee jaar intensieve mentoring door de CEO ben je klaar om zelf het roer in handen te nemen over een businessunit.
Wat bieden we jou?
* Een unieke leerervaring. Je krijgt de kans om je verder te ontwikkelen op álle managementdomeinen: van marketing en operations tot HR, IT en zelfs de strategische besluitvorming.
* Een plek naast de CEO. Je werkt rechtstreeks samen met de CEO en bouwt mee aan de verdere groei van onze groep, vanop de eerste rij.
* Snelle doorgroei naar volwaardig ondernemerschap. Onze ambitie is glashelder: binnen 2 à 3 jaar ben jij klaar om als ondernemer zelf de leiding te nemen over een bestaand bedrijf binnen de groep – of om samen met de CEO een nieuwe business op te starten.
Nieuwsgierig? Aarzel niet en solliciteer nu!