Catering & Congreszalen van de Universiteit Antwerpen zoekt een deeltijdse (50%) keukenmedewerker voor Campus Middelheim.
Komida, de studentenrestaurants van UAntwerpen, zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker om ons team te versterken! We zoeken iemand die helpt bij de productie van heerlijke belegde broodjes en ook ervaring heeft met het bedienen van de kassa. Ben jij een teamspeler met een passie voor voeding en klantvriendelijkheid? Dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren en deel uit te maken van ons dynamische team!
Functie
De functie omvat onder andere volgende opdrachten:
* Je voert routinematige logistieke taken uit binnen komida, de studentenrestaurants, vanuit een vaktechnische basisvorming en/of je coördineert de werkzaamheden van meerdere uitvoerende medewerkers, onder toezicht van de leidinggevende(n).
* Je help bij de productie en verdeling van de maaltijden, je doet de vaat van de keuken en het restaurant, je stockeert alles en zorgt voor het onderhoud van de werkplek.
* Je vervoert maaltijden naar andere campussen.
Je houdt daarbij rekening met de vooraf gemaakte afspraken en/of instructies van de leidinggevende(n) en met de wensen van de klant.
* Je bezit een diploma van basisonderwijs of gelijkwaardige competenties door ervaring.
* Je hebt ervaring met catering of horeca.
* Je bent klantvriendelijk, integer, creatief, kwaliteitsgericht en samenwerkingsgericht.
* Je kunt zelfstandig en in team werken.
* Omwille van het contact met klanten is een goede kennis van het Nederlands vereist.
* In het bezit van rijbewijs B.
Catering, Customer Centricity, Restaurants, Productie, Logistieke sector, Nederlands, Onderhoud