IT Teamlead
Je vindt deze job in: Management ICT/projectmanager
Specialisatie
Talent in ICT
Tewerkstelling
Voltijds
Plaats
Gistel
Regime
Dag
Werk jij als IT Teamlead nog graag technisch mee aan de uitrol van een nieuw erp systeem en tegelijkertijd ook binnen infrastructuur? Leid je graag een klein team en wil je de lijnen uitzetten op vlak van IT-infrastructuur binnen een bedrijf? Dan ben jij onze IT Manager die wij zoeken!
Wat ga je doen?
1. Als IT Teamlead ben je 50% van je tijd verantwoordelijk voor het beheer en de optimalisatie van de IT-infrastructuur binnen het bedrijf.
2. Je zet strategische beslissingen om in actie, volgt projecten op en ontwikkelt een toekomstgericht IT-beleid.
3. Je g eeft leiding aan een klein team van IT'ers aan en werkt nauw samen met externe consultants.
4. Je zorgt voor de implementatie van nieuw ERP systeem en bewaakt tegelijkertijd de stabiliteit en efficiëntie van de bestaande infrastructuur. (netwerk, server, hardware)
5. Bovendien ontwikkel je een IT-strategie die perfect aansluit bij de bedrijfsdoeleinden.
Waar ga je werken?
Dit bedrijf is een sterke speler in haar specifieke branche. Door in te zetten op technologische vernieuwing, kijken ze met een gerust hart naar de toekomst. Initiatieven voor medewerkers, familiale sfeer en een breed uitgedragen portie respect naar elkaar toe. Dát zijn de kernwaarden van dit bedrijf!
Waarom is dit iets voor jou?
6. Je bent in het bezit van een bachelor toegepaste informatica
7. Je hebt reeds 5 jaar ervaring als teamlead of coördinerende rol
8. Je hebt een uitstekende kennis over alles wat te maken heeft met IT infrastructuur, netwerkbeheer en kennis van erp systeem binnen een productie omgeving.
9. Heb jij daarbovenop kennis van Java ? Dan heb je een streepje voor!
Wat biedt jouw werkgever?
10. Gevarieerde job met veel verantwoordelijkheid en vrijheid
11. Aantrekkelijke salaris volgens jouw ervaring aangevuld met:firmawagenmaaltijdchequesgroepsverzekeringhospitalisatieverzekering
12. Gezonde work-life-balance waar telewerk en glijdende uren bespreekbaar zijn
13. 32 verlof dagen10 dagen vast in julitussen Kerst en nieuwbrugdagenandere dagen vrij te plannen
14. Leuke teamactiviteiten zoals oa.:Family dagSummerdrink & winterdrinkPingpong en tafelvoetbal