Equans is de referentie voor multitechnische installaties en onderhoudsdiensten en maakt deel uit van de groep Bouygues. In ons bedrijf ontwerpen, installeren en leveren we op maat gemaakte oplossingen en diensten om de infrastructuur, uitrustingen, systemen en technische processen van onze klanten te verbeteren.
Onze ambitie? Bedrijven en overheden begeleiden bij hun transitie:
* energietransitie: door het energieverbruik en de CO2-uitstoot te verminderen
* digitale transitie: door installaties te verbinden om ze efficiënter te maken
* industriële transitie: door de productiviteit en het beheer van technische installaties te optimaliseren
Functieomschrijving Wat als jij bedrijven kon helpen om hun logistieke processen naar een hoger niveau te tillen?
Als Business Consultant bij Equans – business unit Digital – in Genk werk je nauw samen met klanten om hun noden in kaart te brengen en deze te vertalen naar concrete oplossingen bovenop ons LMS-framework.
Jouw rol als Business Consultant:
* het analyseren en begrijpen van de bedrijfsprocessen en behoeften van onze klanten
* het vertalen van deze behoeften naar functionele ontwerpen binnen de mogelijkheden van ons LMS-framework
* het begeleiden van klanten bij het implementeren van de oplossingen en hen ondersteunen bij procesoptimalisaties
* het fungeren als brug tussen klanten en ons ontwikkelteam om een efficiënte en klantgerichte implementatie te garanderen
* het geven van trainingen en workshops aan klanten over onze oplossingen
Hoe ziet jouw dag eruit?
Je begint de dag met een klantgesprek om hun uitdagingen en doelen te bespreken. Daarna werk je aan een functioneel ontwerp dat aansluit bij hun behoeften en overlegt met het technische team. Na de middag presenteer je een procesverbeteringsvoorstel aan een andere klant. Jouw mix van analytisch vermogen, communicatievaardigheden en klantgerichtheid maken elke dag anders.
Profiel Wat breng je mee?
* je hebt een masterdiploma handelsingenieur, bedrijfskunde, informatica: of bent gelijkwaardig door ervaring
* je hebt minstens 5 jaar ervaring in een soortgelijke rol, bij voorkeur binnen logistieke en/of technische projecten. Een goede kennis van IT en OT is zeker een plus
* je hebt ervaring met het opstellen van functionele ontwerpen en requirement-documenten
* je bent analytisch sterk en kunt complexe processen eenvoudig vertalen naar user stories
* je bent klantgericht en weet vertrouwen op te bouwen
* je bent flexibel en bereid om klanten op locatie te bezoeken
* je communiceert vloeiend in het Nederlands en Engels. Frans en/of Duits zijn een grote plus gezien ons internationaal karakter
Aanbod Groepsverzekering Bedrijfswagen Tankkaart / Laadpas Maaltijdcheques Smartphone Laptop Individuele hospitalisatieverzekering Eco Cheque 13e maand Zin om mee te werken aan de multitechnische uitdagingen van morgen?
Ja? Dan kom je bij Equans terecht in een innovatieve en boeiende werkomgeving met gevarieerde projecten waarin je jouw skills verder kan ontplooien.
Je komt in contact met de nieuwste technologieën en helpt onze klanten bij de 3 grote transities van vandaag: de energietransitie, de industriële transitie en de digitale transitie.
Een job bij Equans betekent:
* een competitief salaris in lijn met jouw opleiding en ervaring
* interessante opleidings- en doorgroeimogelijkheden
* groeps-, hospitalisatieverzekering
* eco- & maaltijdcheques, 13de maand
* leasewagen (met tank-/laadkaart)
* smartphone met abonnement
Wij kijken ernaar uit om jou te ontmoeten!