Wil je weten van waar die dikke zwarte rookpluim in de verte komt? Wil je weten welke straf een politierechter aan een snelheidsduivel oplegt? Dan is een freelance opdracht als misdaadjournalist bij Het Laatste Nieuws ongetwijfeld iets voor jou. In jouw rol als misdaadjournalist voor HLN, leg je de focus op het menselijk aspect achter het nieuws in de Vlaamse rand. Met jouw vlotte pen breng je de lezer meteen het verhaal binnen, direct het hoofd én het hart rakend.
Jij weet wat er bij de inwoners, ondernemers en politici speelt en brengt dat als eerste naar buiten.
Je bent flexibel en bereid die extra mile te gaan om jouw nieuws op een frisse en snelle manier te brengen.
Samenwerken met de redactie in Antwerpen, collega-journalisten en -fotografen is voor jou erg belangrijk. Een kans om stap voor stap jouw journalistieke vaardigheden te ontwikkelen binnen een dynamisch team.
Een marktconform tarief voor freelancers.
Toegang tot een bruisend netwerk van collega's binnen DPG Media, waar innovatie en snelheid centraal staan.
Je spreekt een mondje Frans .
Een rijbewijs B en eigen vervoer.
Een journalistieke drive en de nieuwsgierigheid om actief op zoek te gaan naar nieuwswaardige verhalen. Een teamspelermentaliteit en het vermogen om als community manager op te treden voor de regionale Facebookpagina’s van HLN.
Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.