De Exceet Card Group is een toonaangevende Europese fabrikant van betaal, RFID, dual interface en chipkaarten en check in/security kaarten voor overheid, bankwezen, toegangscontrole en detailhandel. Hun hoofdkantoor is gevestigd in Oostenrijk en ze produceren jaarlijks zo''n 400 mio kaarten in 2 Europese fabrieken. Daarnaast hebben ze personalisatieteams in Duitsland, Zwitserland, Belgi, Denemarken en Tsjechi).
De site in Ieper (het voormalige Syx Graphics) waar zowel een productie als een personalisatieteam is gevestigd, is een kleine en dynamische KMO met 25 werknemers. De site werd in 2007 opgericht en bruist van de dynamiek en de passie om verder te groeien. Hun bedrijfscultuur omschrijf je best als gedreven, focus op innovatieve ontwikkelingen en klantgericht.
In het kader van verdere groei en professionalisering zoeken we een coordinator van het personalisatieteam.
Dit team staat in voor een correcte verwerking van de gepersonaliseerde data op de kaarten: verwerken van de klantenorders, input van de data, opvolgen van de productie en leveringen.
Wat maakt deze functie zo uniek?
* Een klein, jong en gedreven team dat er samen wil voor gaan!
* People management: de ideale stap voor iemand die de skills heeft en graag meer verantwoordelijkheid neemt
* Projectmanagement
* Hands on, met veel ruimte voor eigen initiatief
Jouw uitdaging
* Je wordt verantwoordelijk voor het enthousiasmeren, begeleiden en sturen van het team (5 tal collega''s).
* Door je eigen aanpak en stijl en je technische (IT) achtergrond (of inzichten) kan je hen motiveren het beste van zichzelf te geven.
* Je maakt dagelijks de productieplanning op en bewaakt dat deze correct wordt uitgevoerd.
* Je begeleidt ism sales de nieuwe projecten. Je helpt nieuwe klanten bij de onboarding en bereidt hun dossiers voor.
* Je borgt de kwaliteitsopvolging (ISO) en de klachtenopvolging. Je werkt ook actief mee waar kan/nodig!
* Je zoekt naar het verderverbeteren van hun bedrijfsprocessen en je zorgt voor een goede rapportering.
* Je werkt nauw samen met productie, sales en de ontwikkelaars (buitenland team).
* Je maakt deel uit van het management team en rapporteert aan de managing director.
Wie we zoeken:
1. Persoonlijkheid, attitude en goesting primeren: je bent actief, dynamisch en enthousiast en communiceert met een natuurlijke flair!
2. Je hebt een aantal jaar businesservaring (B2B) en bij voorkeur al gewerkt in een customer support functie. Dit kan in de grafische sector zijn, of in de bredere industrie of IT sector.
3. Je hebt idealiter een bachelor (economisch/IT/multimedia/commercieel) op zak.
4. Jouw people skills en potentieel zijn belangrijk. Ervaring in het coachen