Heb je ervaring als Productieverantwoordelijke of heb je voldoende ervaring om dit te kunnen worden?
Ben je een goede People Manager?
Daarnaast heb je voldoende kennis van Techniek om de efficiëntie van de productie te verhogen?
Onze klant, een familiaal productiebedrijf uit Waregem zoekt een Productieverantwoordelijke.
Wat zijn uw verantwoordelijkheden?
- First of all, people management: mensen komen op de eerste plaatsen en zorgen ervoor dat dagelijks alle werkzaamheden vloeiend verlopen en dat ze zich goed voelen in het bedrijf
- Je werft, in overleg met HR, de mensen aan, je stuurt ze aan, je evalueert ze en je laat ze groeien
- Je bent verantwoordelijk voor planning en veiligheid. Hier ook in samenspraak met de andere diensten in het bedrijf.
- Daarnaast heb je ervaring met contious improvement: je analyseert, je optimaliseert, je automatiseert. En dit in overleg met de directie.
Functie-eisen:
- Graag werven we hiervoor een Industrieel Ingenieur aan, maar iemand met mooie ervaring in techniek en bouw spreekt ons ook zeker aan.
- Zoals gezegd, iemand die zeer graag samen werkt met de werkvloer. De mensen op de werkvloer hebben dat graag.
Wat bieden we?
- Competitief loon
- Extra-legale voordelen
- 32 dagen verlof
- Dagwerk